Jak to na Helu i w Helu było

19 Plener Foto Humanum za nami. O tym, jak przyjął nas Hel i pensjonat „Złota Willa“, co widzieliśmy i fotografowaliśmy napiszemy wkrótce na naszej stronie www, a już w jutrzejszą (30 stycznia, godz. 18.30) środę w kawiarni Przędza porozmawiamy o tym podczas tradycyjnego otwartego spotkania Foto Humanum. Co więcej, postaramy się pokazać na ekranie, jak uczestnicy pleneru uchwycili w kadrach innych plenerowiczów w akcji. Jak zawsze w takich przypadkach, radości powinno być sporo. Także dla tych, którzy na plener wybrać się nie mogli. Jutrzejsze spotkanie w Przędzy to także jedna z ostatnich okazji zerknięcia na poplenerową wystawę „Pieniny“, która ustąpi wkrótce miejsca kolejnej ekspozycji.
Przypominamy też o czwartkowym (31 stycznia, po godz 18) wernisażu wystawy „Spod lupy“ przygotowanej przez Krzysztofa Wandelta (członka Foto Humanum) w zaprzyjaźnionej Galeryjce Olimpijce przy ul. Piotrkowskiej 132.
A po serii fotograficzno-towarzyskich wrażeń środy i czwartku uczestnikom pleneru nie pozostanie nic innego, jak… zacząć przygotowywać swój nadmorski dorobek do wystawy poplenerowej.